ACR design
Sonax-servis

Nabídka našich služeb – pro firmy

Nabízíme možnost oboustranně výhodné spolupráce a individuální řešení šité na míru.
V současnosti spolupracujeme s prodejci nových vozů i autobazary, leasingovými společnostmi, novináři a staráme se o firemní flotily.

Vystavujete auta, pořádáte velké akce, či dbáte na dobrou image Vaší firmy a potřebujete mít auta stále v perfektním stavu? Naše firma je díky zkušenostem z mnoha akcí po celé Evropě ( focení pro Škoda Auto, Mercedes-Benz, veletrhy, předváděčky, testování, apod…) schopna poskytnout plnou asistenci kdekoliv a kdykoliv. Máme vyškolený personál, který se plně postará o kompletní přípravu vozu před akcí i během akce dle Vašeho přání. Na místo akce se dopravíme vlastními služebními vozy.
Hledáte spolehlivého partnera, který se postará o váš vozový park, autobazar či prodejnu? Jste na správném místě. Díky velkým prostorům a školenému personálu můžeme nabídnout individuální přístup každému zákazníkovi a poskytnout služby k Vaší plné spokojenosti.
Sestavíme Vám nabídku dle Vašich potřeb a požadavků. V případě zájmu o spolupráci prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

Partneři:
Škoda Auto Mercedes-Benz Sonax Ford CharouzSIXT ALD Metrostav Muller Wrigley
ACR DESIGN Praha s.r.o.
Poděbradská 29, 190 00 Praha 9
(za čerpací stanicí OMV)
mobil 1: +420 604 220 722
mobil 2: +420 739 343 002
email: info@acrdesign.cz
Otevírací doba:
Po–Pá 8–19 hod
So, Ne a pozdní časy po dohodě